خدمات

لیست خدمات خانه لبخند

معرفی خدمات حرفه ای ما

برای دریافت خدمات دندان پزشکی مهمترین عاملی که باید به آن توجه داشت میزان تخصص و تجربه پزشک میباشد، این را به این دلیل میگوییم زیرا عمل های دندان پزشکی از ساده ترین آنها تا عمل های تخصصی و سخت نیاز به تخصص، دقت و تجربه کاری فوق العاده بالایی دارد.

ماهیت انجام عمل های دندانپزشکی چه از نوع درمانی و یا زیبایی برای بدست آوردن حس رضایت بیشتر میباشد، بسیار شاهد این بوده ایم که مراجعین عزیزمان مشکلاتشان بعد از مراجعه به پزشکان حتی ۲ چندان نیز شده است و بجای لذت بردن و رضایت داشتن از دندان هایشان دچار مراجعات پی در پی برای برطرف کردن مشکلاتشان بوده اند.

خدمات کلینیک دندان پزشکی دکتر رها رادفر زیر نظر ایشان، متخصصین و دستیاران با تجربه و حرفه ای انجام میگیرد و این وسواس اهمیت کیفیت خدمات باعث شده است تا با افتخار لایق لقب خانه لبخند و حضور گرم شما هموطنان عزیز، ستارگان، ورزشکاران و سلبریتی های کشورمان باشیم.

درمان ریشه که به عصب کشی دندان نیز شناخته میشود زمانی انجام میشود که پوسیدگی دندان شدید بوده و شبکه عصب دندان را دچار عفونت و التهاب کند. این عمل با تراشیدن پوسیدگی و تخلیه عصب ها و در نهایت پرکردن دندان با مواد مخصوص میباشد که برای بازیابی زیبایی دندان (رفع سیاه شدن و تیرگی) از روکش دندان استفاده میشود. برای آشنایی بیشتر با نکات مهم، هزینه و نحوه انجام آن کلیک کنید

ترمیم دندان ها درواقع درمان پوسیدگی دندان با حدف پوسیدگی و پر کردن آن با مواد مخصوص میباشد. میتوان گفت ترمیم دندان پیش نیاز انجام عمل های زیبایی نظیر کامپوزیت و لمینت میباشد که اگر پوسیدگی دندان به عصب دندان رسیده باشد و شدت آن شدید باشد نیاز به درمان ریشه (عصب کشی) نیز میباشد، برای آشنایی بیشتر با نکات مهم، هزینه و نحوه انجام آن کلیک کنید

پروتز های دندانی به ۲ دسته ثابت و متحرک تقسیم میشوند که از آنها برای حفظ زیبایی و جایگزینی با دندان های از دست رفته استفاده میشوند. پروتز ها جایگزین های فوق العاده ای برای دندان های طبیعی میباشند. برای آشنایی بیشتر با آنها، نکات مهم هزینه و نحوه جراحی کلیک کنید

بلیچینگ دندان

بلیچینگ روشی برای افزایش درخشندگی و سفید کردن دندان ها میباشد که بسته به شرایط دندان شما روش انجام آن توسط دندانپزشک تعیین میگردد. برای مشاوره در این خصوص با ما تماس بگیرید.

تمیز کردن

میخواهید بدانید کدام روش زیبایی برایتان مناسب تر است؟

مشاوره زیبایی دندان

پیش از انجام هرگونه عملی برای افزایش زیبایی دندان ها و طراحی و اصلاح طرح لبخند شما نیاز دارید که توسط یک متخصص راجع به تمام روش ها و عمل های زیبایی دندان مشاوره بگیرید تا بهترین راه را متناسب با وضعیت فک و دندان هایتان انتخاب کنید.

به دست آوردن آگاهی کامل قبل از هر اقدامی باعث میشود که پس از تصمیم گیری از انتخاب خود راضی تر و خوشحال تر باشید و درگیر مشکلات پس از عمل های زیبایی نشوید، بسیاری از افراد به دلیل نداشتن مشاوره با یک متخصص ممکن است دچار مشکلاتی جبران ناپذیر شوند و مدت ها درگیر رفع مشکلات مربوط به دندان هایشان شود و زمان، هزینه و انرژی زیادی را از دست بدهند.

دکتر رها رادفر، دکترای حرفه ای دندانپزشکی با داشتن بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه زیبایی دندان و کیفیت فوق العاده بالا نمونه کار های زیبایی برای مراجعین بسیار سرشناس از قبیل هنرمندان، سلبریتی ها و ستارگان از حرفه ای ترین پزشکان و متخصصان در حوزه زیبایی دندان میباشد.

شما میتوانید با رزرو نوبت قبلی جهت مشاوره و انجام عمل زیبایی لبخندی زیبا و خارق العاده به لبهایتان هدیه دهید.

دندان عقل

از مشکلاتی که نکشیدن و یا  دیر کشیدن دندان عقل میتواند برایمان ایجاد کند میتوان به عفونت های لثه ای، بر هم خوردن نظم دندان ها، ایجاد پوسیدگی بر اثر فشار دندان ها بر یکدیگر و… اشاره کرد.

برای اطلاعات بیشتر راجع دندان عقل، نحوه جراحی و هزینه ها کلیک کنید

دیگر خدمات

لمینت

اطلاعات بیشتر

طراحی لبخند

اصلاح طرح لبخند

اطلاعات بیشتر

ایمپلنت

اطلاعات بیشتر

جراحی لثه

اطلاعات بیشتر

تماس